صبح ایران فرهنگ حسن روحانی رئیس جمهور

صبح: ایران فرهنگ حسن روحانی رئیس جمهور بازار امروز ریاست جمهوری میراث فرهنگی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بعضی افراد تلاش در محدودسازی فضای دانشگاه را دارند / عارف

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه بعضی افراد تلاش در محدودسازی فضای دانشگاه را دارند، گفت: تلاش می‌کنیم با نظارت جدی در آینده شاهد تضییع حقوق فعال

بعضی افراد تلاش در محدودسازی فضای دانشگاه را دارند / عارف

عارف: بعضی افراد تلاش در محدودسازی فضای دانشگاه را دارند

عبارات مهم : آموزش

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه بعضی افراد تلاش در محدودسازی فضای دانشگاه را دارند، گفت: تلاش می کنیم با نظارت جدی در آینده شاهد تضییع حقوق فعالان دانشجویی و اساتید دانشگاه، معلمان و دانش آموزان نباشیم.

به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف که در سال سوم کاری مجلس به عنوان رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گزینش شد، در صفحه شخصی اش در اینستاگرام با قدردانی از اعتماد اعضای این کمیسیون جهت سپردن مسئولیت به او، گفت: از حسن اعتماد همکاران عزیزم در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در سپردن مسئولیت این کمیسیون تقدیر و قدردانی می کنم. امیدوارم با همکاری همه اعضای محترم کمیسیون و تعامل با نهادهای مربوطه در پاسخ به مطالبات بحق دانشجویان، اساتید دانشگاه، معلمان و دانش آموزان عزیز کارها شایسته و بایسته را انجام دهند.

وی تاکید کرد: اعتقاد دارم در مقطع فعلی دانشگاه در جایگاه مهم خود قرار ندارد و هنوز با اعمال سلیقه بعضی افراد که سنخیتی با دانشگاه ندارند، تلاش در محدودسازی فضای دانشگاه را دارند انتظار بود در دولت تدبیر و امید دیگر شاهد اینگونه اعمال سلیقه ها نباشیم.

بعضی افراد تلاش در محدودسازی فضای دانشگاه را دارند / عارف

رییس فراکسیون امید در آخر گفت: تلاش خواهیم کرد با نظارت جدی بر عملکرد نهادهای متولی آموزش در کشور در آینده شاهد تضییع حقوق فعالان دانشجویی و اساتید دانشگاه و معلمان زحمت کش و دانش آموزان عزیز نباشیم.

واژه های کلیدی: آموزش | معلمان | دانشگاه | کمیسیون | دانشگاه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog